DHS012-18 Mikwo Bride Bag Glisman
Deskripsyon kout:
  1. Seri DHS012 la se yon bag glisman aks solid ak yon dyamèt ekstèn 12mm ak yon bride.
Detay pwodwi
Etikèt pwodwi yo
Deskripsyon bag glisman mikwo bride DHS012 -18
Seri Ingiant DHS012 la gen yon dyamèt ekstèn 12mm, li gen 1-48 chanèl bag glise kondiktif presizyon entegral, sipòte transmisyon siyal ak pouvwa melanje, ka Customize kantite sikwi ak vòltaj aktyèl ki baze sou modèl estanda.
Aplikasyon tipik yo
Deskripsyon Non Pwodwi
DHS012-18-2A
  1. (1) Kalite pwodwi: DH—bag glisman elektrik
  2. (2) Metòd enstalasyon: S—bag glisman aks solid
  3. (3) Dyamèt ekstèn bag glisman aks solid la: 12-12 mm
  4. (4) Total sikui: 18-18 sikui
  5. (5) Kouran nominal la oubyen li p ap make si l pase nan yon lòt kouran nominal pou sikui yo.
DHS012-18 Mikwo Bride Bag Glisman Desen Estanda 2D
DHS012-6-1A
Paramèt teknik bag glise mikwo bride DHS012-18 la
Tablo Klas Pwodwi
Klas pwodwi Vitès travay Lavi travay
Jeneral 0 ~ 200 rpm 10 milyon revolisyon
Endistriyèl 300 ~ 1000rpm 30 milyon revolisyon
Paramèt teknik
Teknik elektrik Teknik mekanik
Paramèt Valè Paramèt Valè
Kantite bag 18 bag oswa pèsonalize Tanperati k ap travay -20℃ ~ +70℃
Kouran nominal 2A Imidite k ap travay <70%
Vòltaj nominal 0 ~ 240VAC/VDC Nivo pwoteksyon IP51
Rezistans izolasyon ≥250MΩ@500VDC Materyèl koki Asye pur
Fòs izolasyon 220VAC@50Hz, 60s, 2mA Materyèl kontak elektrik Metal presye
Valè chanjman rezistans dinamik <10mΩ Espesifikasyon plon 5A pou chak sikwi ak AF-0.35 mm²,
rès ak AF-0.15 mm²
Vitès travay 0-100rpm Longè plon 500mm + 20mm
Tablo Espesifikasyon Fil Bag Mikwo Bride DHS012-18
Tablo Espesifikasyon Fil
Kouran nominal Gwosè fil
(AWG)
Gwosè kondiktè
(mm²)
Koulè fil Dyamèt fil
≤2A AWG26# 0.15 Wouj, jòn, nwa, ble, vèt, blan,
mawon, gri, zoranj, koulè wouj violèt, klè, wouj, transparan
Φ1
3A AWG24# 0.2 Wouj, jòn, nwa, ble, vèt, blan, mawon, gri, zoranj, koulè wouj violèt, limyè, wouj, transparan, ble blan, blan wouj Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Wouj, jòn, nwa, ble, vèt, blan, mawon, gri, zoranj, koulè wouj violèt, limyè, wouj, transparan, ble blan, blan wouj Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Wouj, jòn Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Wouj, jòn, nwa, mawon, vèt, blan, ble, gri, zoranj, koulè wouj violèt Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Wouj, jòn, nwa, mawon, vèt, blan Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Wouj, jòn, nwa, mawon, vèt, blan Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Wouj, jòn, nwa, mawon, vèt, blan Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Wouj, jòn, nwa, ble Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Wouj Φ4.2
>30A Sèvi ak plizyè fil AWG12# oubyen plizyè fil AWG10# an paralèl
Deskripsyon longè fil plon:
1.500+20mm (Kondisyon jeneral: Mezire longè fil la apati de fas bout twou sòti fil bag enteryè ak ekstèn bag glisman an).
2. Longè jan kliyan an mande: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000mm, Estanda L+50mm
L>5000mm, Estanda L+100mm