Ingiant DHS034-1-10A Bag glisman aks solid pou machin ki opere a distans
Deskripsyon kout:
Detay pwodwi
Etikèt pwodwi yo
Espesifikasyon
DHS034-1-10A
Paramèt prensipal yo
Kantite sikwi yo 1 Tanperati k ap travay "-40℃ ~ +65℃"
Kouran nominal 10A Imidite k ap travay <70%
Vòltaj nominal 0 ~ 240 VAC/VDC Nivo pwoteksyon IP51
Rezistans izolasyon ≥500MΩ @500VDC Materyèl lojman Asye pur
Fòs izolasyon 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materyèl kontak elektrik Metal presye
Varyasyon rezistans dinamik <10MΩ Espesifikasyon fil plon 5A pou chak sikwi ak AF-0.35mm^2, rès la ak AF-0.15mm^2
Vitès wotasyon 0 ~ 300rpm Longè fil plon 200mm + 15mm
Desen Plan Pwodwi
deskripsyon-pwodwi1
Aplikasyon Depoze
deskripsyon-pwodwi2
deskripsyon pwodwi3
deskripsyon pwodwi4
Avantaj nou an
Sèn faktori
deskripsyon pwodwi5
deskripsyon pwodwi6
deskripsyon pwodwi7Espesifikasyon
DHS034-1-10A
Paramèt prensipal yo
Kantite sikwi 1 Tanperati travay "-40 ℃ ~ +65 ℃"
Rezistans izolasyon ≥500MΩ @500VDC Materyèl lojman an asye pur