Bag glisman twou Ingiant DHK012-12-10A pou platin tournant
Deskripsyon kout:
Detay pwodwi
Etikèt pwodwi yo
Bag glisman twou Ingiant DHK012-12-10A pou platin,
Espesifikasyon
DHK012-12-10A
Paramèt prensipal yo
Kantite sikwi yo 12 chanèl Tanperati k ap travay "-40℃ ~ +65℃"
Kouran nominal 10A Imidite k ap travay <70%
Vòltaj nominal 0 ~ 240 VAC/VDC Nivo pwoteksyon IP54
Rezistans izolasyon ≥1000MΩ @500VDC Materyèl lojman Alyaj aliminyòm
Fòs izolasyon 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Materyèl kontak elektrik Metal presye
Varyasyon rezistans dinamik <10MΩ Espesifikasyon fil plon Fil fleksib bloke ki gen koulè Teflon izole ak eten
Vitès wotasyon 0 ~ 600rpm Longè fil plon 500mm + 20mm
Desen Estanda Pwodwi Plan
deskripsyon-pwodwi1
Aplikasyon Depoze
deskripsyon-pwodwi2
deskripsyon pwodwi3
deskripsyon pwodwi4
Avantaj nou an
Sèn faktori
deskripsyon pwodwi5
deskripsyon pwodwi6
deskripsyon pwodwi7Espesifikasyon
DHK012-12-10A
Paramèt prensipal yo
Kantite sikwi 12 chanèl Tanperati k ap travay "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
Varyasyon rezistans dinamik <10MΩ Spesifikasyon fil plon Fil fleksib bloke ak izole ak Teflon koulè